O NÁS

Jsme kolektiv příznivců tělesných modifikací a vylepšení, který na český trh přináší nové technologie a posouvá oblast tělesných modifikací a piercingu do neprobádaných končin - jinými slovy provozujeme komerční čipování lidí. Svými činy tvoříme budoucnost a určujeme její hranice, překroč svou podstatu a nech se očipovat!

Hlavní modifikátor Marek dbá na profesionální implantace a fyzickou stránku věci, kterou kyberneticky rozvíjí čipmistr Tomáš.

  • Nejsme anonymní a můžete nám zavolat
  • Máme praktické zkušenosti v oboru
  • Dbáme na bezpečnost i platnou legislativu
  • Jsme otevření a rádi zkoumáme nové věci

Rozhodli jsme se spojit naše schopnosti a zkušenosti a nabídnout tak službu, která v ČR nemá obdoby.

Reagujeme tímto projektem na existující poptávku po čipování lidí na českém trhu, která je v současné době uspokojována jen částečně díky ochotě a tvrdé práci zapálených jednotlivců (zdravíme HELL a Paralelní Polis) nebo dokonce neodborně svépomocí.

My nabízíme provedení veškerých kroků od výběru a získání implantátu, přes jeho bezpečné a profesionální zavedení až po jeho naprogramování a vyzkoušení v rámci jedné služby a platby, kterou si můžete uzpůsobit ke svým potřebám prostřednictvím tohoto našeho webového obchodu.

Odborníci na problematiku

Máme dlouholeté praktické zkušenosti v oboru a dbáme na bezpečnost i platnou legislativu. Jsme otevření a rádi zkoumáme nové věci.

Čipmistr

Tomáš „Thebys“ Biheler

Fotografie Čipmistra Tomáše v mikině "Operace Firestorm".

Čipmistr Tomáš obstarává implantáty, programování, software a inovace.

Modifikátor

Marek „m11“ Haltuf

Modifikátor Marek v tričku "Vegan - For the animals"

Modifikátor Marek dbá na profesionální implantace a fyzickou stránku věci.

Časté dotazy

Měl bych se nechat očipovat?

Krátká odpověď: No že se ptáte!

Dlouhá odpověď: Pokud chcete RFID nebo NFC mikročip do ruky, případně magnet nebo LED diodu, umíme to zařídit díky moderním implantátům. V současné době je to však výstřednost pro lidi, kteří rádi žijí na hraně moderních technologií, nic užitečného pro běžné smrtelníky. A jsou to nebezpečné věci. Rozejděte se.

Co musím splňovat abyste mne očipovali?

Musíte být starší 18 let a v bezvadném zdravotním stavu. Před implantací absolvujete osobní pohovor a podepíšete z vlastní vůle informovaný souhlas.

Navzdory rozšířené konspirační teorii o šíření čipů je realita taková, že je čip drahá, výstřední a celkově málo užitečná věc, která většině lidí nestojí za drahé peníze a zbytný zákrok. Vidíte-li to jinak, jsme tu právě pro Vás!

Je proces implantace bezpečný?

Implantace jako každý zásah do těla má svá rizika a také pravidla pro jejich minimalizaci, která striktně dodržujeme. Všichni naši klienti jsou v rámci explicitního informovaného souhlasu poučeni o nutnosti v případě výskytu (málo pravděpodobných) nežádoucích nebo vedlejších účinků na vlastní zodpovědnost vyhledat odbornou lékařskou pomoc.

Můžu čipem platit?

Současná generace implantátů platební karty emulovat neumí a umět to nebude. Oblast platebních prostředků a implantátů však bedlivě sledujeme a bude-li to možné, pokusíme se tento produkt v budoucnu v České republice nabídnout.

Můžu čip sledovat přes satelit nebo anténou?

Naše implantáty jsou pasivní a fungují pouze na vzdálenost maximálně několika centimetrů (ale obvykle spíše milimetrů) od aktivní čtečky na frekvenci 125 kHz, 134 kHz nebo 13.56 MHz. Není technicky možné je aktivně vyhledávat, ani anténou, ani přes satelit, ani jinak.

Implantáty jsou jasně viditelné na rentgenu, ale naopak nejsou téměř vůbec vidět na ultrazvuku.

Jaká je životnost a záruka implantátů?

Nejžádanější výrobce implantátů Dangerous Things poskytuje na své výrobky doživotní záruku výměny, objeví-li se výrobní vada. Dále výrobce nahradí jakýkoliv implantát, který se bude během 90 dnů od zakoupení prokazatelně projevovat v rozporu s dokumentací nebo očekávaným výkonem, další informace jsou k dispozici v angličtině: dangerousthings.com.

Mohu si u Vás nechat implantovat vlastní čip?

Ano, za podmínky, že jej dodáte v neporušeném originálním sterilním obalu dodávaném výrobcem s veškerým náležitým příslušenstvím. Pokud si takový neporušený balíček přivezete z dovolené jako suvenýr, máte šanci ušetřit clo a DPH, pokud to nechcete řešit, můžete to nechat na nás.

Umíte zkopírovat moji kartu / klíčenku / token?

Pokud nám můžete kartu nebo klíčenku fyzicky demonstrovat, uděláme ve Vaší přítomnosti patřičnou analýzu, jejímž výsledkem bude informace o použité technologii a možnostech kopírování / emulace.

Každý námi aplikovaný čip Vám naprogramujeme k Vaší spokojenosti jak jen to technologie a algoritmy dovolí. Mějte však na paměti, že programování implantátu může z technických a hygienických důvodů proběhnout až po uzdravení a úvodním usazení implantace, což obvykle trvá několik dní.

Případně můžete ušetřit (RFID - např. xEM, NeXT), vystačit s výchozím ID a nechat jej zapsat přímo do databáze systému, jehož čtečky vás pak poznají bez nutnosti klonovat stávající id.