Blog

17. 2. 2021

Přednáška Od RFID k čipování lidí

Ve středu 18. února od 19. hodiny běžel stream přednášky v rámci série událostí Kyborgismus Theme. Záznam je nyní k dispozici na Youtube, je to ideální intro do problematiky čipování v českém jazyce.

Původní anotace, podle které byla tato přednáška připravena je následující:

28. 1. 2021

Klonujeme RFID klíčenky

Běžnému člověku se jistě nestává často, že by potřeboval naklonovat klíčenku, takže v tomhle článku si o tom můžete přečíst.
30. 10. 2020

Čipování lidí v době pandemie koronaviru

V tomto článku naleznete špetku obecných informací k čipování a leccos konkrétního k naší činnosti v současné době. Abychom nahradili skutečnost, že se s Vámi nemůžeme potkávat ve studiu a instalovat nové upgrady, spouštíme nový e-shop, můžete tak v nejbližších dnech očekávat jeho další aktualizace a rozrůstání, přečtěte si víc…
9. 10. 2020

Nový web čipování.eu

Pokud tohle čtete, tak náš nový web byl úspěšně nasazen a spuštěn. První verzi jsme spustili v červnu, svůj účel splnila dokonale s vynikajícím poměrem cena/výkon. A protože technologií je kolem stále více a oblast biohackingu se neustále rozvíjí bylo na čase rozvinout i náš web.
2. 8. 2020

Informace k problematice čipování psů

Přinášíme užitečné informace o čipování psů, odkazy na registry čipů zdarma, webové vyhledávače a mobilní aplikace pro hledání a srovnání cen registrace čipu.

 

Služby

Čipování.eu

Čipování

 

Provádíme profesionální aplikace kyber implantátů.

 

Objednat

Chip card

Hardware

 

Nejžádanější čipy skladem díky mezinárodní síti partnerů.

 

Prozkoumat

Code

Software

 

Podporujeme otevřený software a výzkum.

 

Konzultovat