Biomagnet xG3

5 999 Kč vč. DPH

První implantovatelný bio-magnet na světě! Vhodný také pro laciné salonní triky. Pozor - přitahuje!

Ve sterilní kapsli o velikosti 3 mm x 15 mm z bioskla Schott VivoTag se nachází neodymiový magnet o síle N52+.

Maximální možná síla v minimálním prostoru.

Implantovatelný biomagnet xG3 se pyšní hned třemi světovými prvenstvími, jako první totiž vyřešil obvyklé problémy podobných implantátů s kvalitou a životností (kvůli použití silikonu nebo parylenu) použitím materiálu osvědčeného u jiných implantátů, kterým je biosklo Shott VivoTag 8625. Dále se jedná o světově první komerčně dostupný biomagnet, který je dodáván v jednorázovém aplikátoru a sterilním balení, přičemž se používá sterilizace na bázi ethylenoxidu (EO gas sterilization).

Biomagnet xG3 byl od počátku navržen pro přímé a trvalé užití in vivo. Pečlivý dohled i dlouholeté zkušenosti výrobce v oboru se manifestují již od výroby magnetu samotného, přes jeho pečlivé a precizní umístění do bioskleněné kapsle až po přípravu do jednorázového aplikátoru. Celý biomagnetický augmentační set je tedy ve stejně vynikající kvalitě, kterou je výrobce Dangerous Things světově proslulý a kterou od implantátů oprávněně očekáváte.

Důležité informace

Tento implantát nebyl podroben testování ani certifikaci žádným regulatorním orgánem. Manipulace s ním a jeho použití je tedy výhradně na Vaše vlastní nebezpečí.

Tento implantát vyžaduje odbornou aplikaci, kterou nabízíme v augmentačním studiu, více na stránce o nás.

Biomagnet není kompatibilní s vyšetřením magnetickou rezonancí (MRI).